Lazer ve Cihaz Tedavileri

Lazer ve Cihaz Tedavileri

Dermatolojide lazer ve cihaz kullanımı, cilt sağlığı ve güzelliği için büyük önem taşır. Bu teknolojilerle akne, leke, kırışıklık gibi cilt sorunları etkili bir şekilde tedavi edilir. Ayrıca, ciltteki sarkmaları düzelten ve cildi gençleştiren uygulamalar, bu cihazlar sayesinde daha başarılı sonuçlar verir. Lazerle yapılan epilasyon işlemleri de, istenmeyen tüylerden uzun süreli rahatlama sağlar.

EmSlim

Sadece 30 dakikalık tedavi ile EMSLIM, kaslarınızı 20.000 kereden fazla çalıştırarak, yoğun bir egzersiz yapmanızı sağlar.

DEVAMINI İNCELE

Fraxis

Fraksiyonel lazerler cilt yenilemek amaçlı kullanılan en son sistem cihazdır, Fraksiyonel lazerler, tedavi edici etkisi yüksek, yan etkisi düşük olmaları sebebiyle, en çok tercih edilen yöntemler olmuşlardır.

DEVAMINI İNCELE

Cutera Xeo Platform

Cutera ND Yağ Lazer, gül hastalığı, damarsal benler, güneş hasarına bağlı yüzdeki kılcal damar genişlemeleri ve bacaklardaki damar genişlemeleri gibi çeşitli damarsal sorunlar için kullanılan bir lazer türüdür.

DEVAMINI İNCELE

Plexr Pro

PLEXR; uygulanacak cilt yüzeyi ve cihaz arasındaki potansiyel farkı ile havada bulunan gazları plazma enerjisine dönüştürür. Yan etki riski oluşturmayan non-invaziv uygulama yapılabilen bir cihazdır.

DEVAMINI İNCELE

Regenera Activa

Regenera Activa, Alanya'da saç dökülmesi tedavisi için etkili bir yöntem olarak öne çıkıyor. Bu yenilikçi tedavi, kişinin kendi saç köklerinden alınan hücrelerin kullanılması prensibine dayanır.

DEVAMINI İNCELE

Candela Pro Alexandrite Lazer

Alexandrite lazer epilasyon, özellikle kalın ve siyah kılların bulunduğu bölgelerde etkili olan bir lazer epilasyon yöntemidir. Vücudun her bölgesinde kullanılabilen bu yöntem, cilde temas etmeden uygulanır ve kıl köklerinde bulunan melanini hedef alarak kılları yok eder.

DEVAMINI İNCELE

Blog

Blog

Contact

Contact

We will be happy to assist you
with any questions you may have.

If you would like to contact us, please fill out the form or send us an e-mail.

MERKEZ

Oba Mah.Eğriköprü Cad. 225. Sokak Summer Park Busines Center B Blok No:29 Alanya/Antalya (Yeni Belediye Binası Karşısı)


0 242 513 45 46

0505 705 94 92

Show on Map

ŞUBE

Şekerhane Mah. Tevfikiye Cad. 1117. Sokak No:3/1 Alanya/Antalya


0 242 513 45 46

0555 019 50 50

Show on Map

How can we help you?

Our expert team is at your service to answer all your questions!

Dr. Funda Tokatlı Yıldırım Whatsapp